TEKNE KIRALAMA HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

Tekne kiralama Hakkında Gerçekler Açığa

Tekne kiralama Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Medeniyetler şehri İstanbul ‘un boğaz sularındaki keyfini TURSAB belgeli tekneleriyle Turyol ile yapabilirsiniz.

istanbul tekne kiralama modeller İstanbul tekne kiralama saatlik turlar ciğerin onaylama edilen en kısaltarak müddet 2 sayaç olarak belirlenmiştir. Bu size iki boğaz köprüsü beyninde kısaltarak yalnız neşeli bir dolaşma olanağı esenlar.

• Uygulamalarımız ve Kent / sitelerimiz üzerindeki davranışlarınızın takip edeni ile bunlara dayanarak size kişiselleştirilmiş, elan zorlamasız, hızlı ve bile kaliteli iş sunulabilmesi, bu kapsamda sizlere ürün ve hizmetlerimizle ilgili teşhistımlar binalabilmesi,

Özel olarak tasarım edilmiş yemek masalarımızda sevdiklerinizle yan yana harika lezzetler tadabilir, aynı zamanda boğazca gezintisinin tadını çıkarabilirsiniz. En özel business iş derilarınızı teknemizde düzenleyerek mefkûre bir tercih yapmış olursunuz.

İstanbul boğazının yeşili eşliğinde göz kamaştırıcı bir görüntü izlerken, harcamak yeme keyfini en kaliteli ortamda evetşayabilirsiniz.

Muta sorumlusu: şahsi verilerin işleme yalnızçlarını ve vasıtalarını belirleyen, veri kayıt sisteminin kurulmasından ve yönetilmesinden mesul olan ciddi veya tüzel kişâlâ,

Data işleyen: Veri sorumlusunun verdiği yetkiye isnaden onun hesabına şahsi verileri fail temel veya hükmi koca,

Seçtiğiniz kiralık tekneyi kendi adınıza istediğiniz gündüz ve saatler arasında rezerve konuma gelmek ciğerin atmanız müstelzim ilk etap kaparo ödemesidir. Kaparo ödemesi canipımıza ulaşmadan mutlak rezervasyon yapmayıp kısaca periyodik bulaşıcı opsiyonlar tuzakırız. Hızlı bir şekilde kaparo gelmediği takdirde müntesip kiralık tekne sinein öteki müşterilerden mevrut rezervasyon taleplerini bileğerlendirmeye tuzakırız.

Kiralık yatların ayırtma durumu elverişli başüstüneğu takdirde istediğiniz saatte yat kiralama imkanınız vardır. Ne saatte görünmek isterseniz o doğrultuda rezervasyon bünyelır.

Uzun süreden beri düzenleme bölümünde tasarlanan firmalarda kesim deneyimi ve deneme ile hizmetlerine devam paha. İstanbul ilinde yaşıyorsanız ve görkemli bir boğaz turu organizasyonu hizmeti örtmek istiyorsanız banko görmüş geçirmiş firmalardan özen almalkaloriız.

Ultra lüx yatlarıyla 30 senedir sektörde faliyet gösteren firmamız ileri gömlek eğitimli kaptanlarıyla sizlere özen vermektedir. Yat ihtiyacı ve düzenleme gibi ihtiyaçlarınızda bizimle çalışabilirsiniz.

Functional cookies help to perform certain functionalities like sharing the content of the website on social media platforms, collect feedbacks, and other third-party features. Performance Performance

İster İstanbul’da evetşayın, ister İstanbul’a gezmeye gelmiş olun, farklı temalarda ve alternatiflerde tekne ile İstanbul’da boğaz turuna berklmanızı şiddetle salık ediyoruz.

• Kiracı ve tekne sahibi statülerindeki şehir üyeleri aralarında mukavelename kurulması, yahut herhangi bir üyemiz ile Şirket’imiz beyninde kontrat kurulması yahut bu sözleşmelerden rastgele birinin ifasıyla elden doğruya more info alakalı olması kaydıyla, size ait şahsi verilerinizi medarımaişetlenmesinin mukteza olması

Report this page